Kıl Çadır Satışı Yapanlar

EN YENİ KIL ÇADIR MODELLERİ NELERDİR?
7 Kasım 2016
Kıl Çadır Kullanım Alanları Nereleridir?
9 Kasım 2016

Kıl Çadır Satışı Yapanlar

Kıl çadır satışı yapanlar ülkemizde en çok Akdeniz ve Ege bölgelerinde yapılmaktadır.Kıl çadırlar, yani Yörük çadırları günümüzde bir çok alanda kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanlar; turistik yöreler, sergiler, fuarlar, kafeler, Türk geceleri düzenleyen otantik fuarlar, bazı evlerde bahçe planında, dinlenme tesislerinde, gözleme evi olarak, kullanılmaktadır.

Kıl çadır satışı yapanlar bu çadırı Yörük çadırı ismiyle adlandırırlar ve  bu çadırlar keçi kılından imal edilmektedir. Her çeşit kullanıma uygun bu çadırlar, kişiye göre özel üretim olarak da satılmaktadır. İstediğiniz bir fuar için kıl çadır çeşidine kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

24

www.kılçadır.com

Kıl Çadır da Bulunan Özellikler Nelerdir?

Kıl çadırlar soğuk ve sıcak havalar için uygun biçimde üretilmiştir. El dokumacılığı ile yapılan kıl çadır kumaşları, su geçirmeye, sürüngen hayvan geçirmeye dayanıklı bir biçimde yapılmıştır. Ateşe karşı dayanıklı olan kıl çadır çeşitleri kıl çadır satan firmalar bünyesinde satılmaktadır.

Osmanlı zamanından beri hayatımıza girmiş olan kıl çadırlar, Türkiye dahilinde tüm şehirlerde kullanılmaktadır. Tatilini ucuza getirmek isteyen veya gözlerden uzak bir mekanda tatil yapmak isteyen kişilerin tercihi olan kıl çadırlar, pansiyon ve otel fiyatlarının çok altında değerlendirilir.

Kıl çadır satışı yapanlar  ülkemizde Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunurtüm Türkiye’de itina ile yapılabilirken, bazı küçük çadırlarda alan kişi tarafından kuruluma müsait olarak üretilmektedir. Yıkılmaya ve yanmaya karşı korunaklı olan bu kıl çadırlar, müşteri tarafından hangi renk isteniyorsa o renkte yapılabilir. Yağmur ve kar sonrasında kıl çadırların renginde solma, bozulma, akma olmadığı hakkında garanti verilmektedir.

Kıl çadırda Ucuz Tatili Garantileyin!

Günümüzde otel ve pansiyon fiyatları tüm konaklama fiyatları maalesef çoğu kişinin tatil yapamayacağı şekilde yüksek bir fiyatla fiyatlandırılmaktadır. Tatilini uygun fiyatlarda yapabilmek isteyen kişiler de kıl çadırlardan alarak ailecek tatilini ucuza getirmektedir.

Kıl çadırlar uzun süreli kullanıma müsait olarak üretildikleri için kullanmak istediğiniz alanda açabilir sonra toplayarak bir sonraki yaz da kullanabilirsiniz. Kurulumu kıl çadırı satın aldığınız firmaya da yaptırabilirsiniz.

Küçük çadırların kurulumu daha kolay olduğundan dolayı aldığınız çadırın kurulumunu kendiniz de yapabilirsiniz ve kıl çadır kurulumu hakkında her türlü bilgiyi de aldığınız çadır firmasından almalısınız. Kolayca kurulan çadırların tatiliniz bittiğinde de sökmek oldukça kolaydır.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olmamı İstersiniz?
Powered by

Ara