Oba Çadırları

Kıl Çadır Ürünleri
10 Kasım 2016
Kıl Çadırı Fiyat
10 Kasım 2016

Oba Çadırları

Oba çadırları  bir havada kafe ya da restoran açmayı isteyenler için uygun kıl çadır fiyatları daha az maliyete dayalı bir girişim olacaktır. Deniz kenarları, kırlık bölümler kıl çadırlardan restoran için en çok uygun mekanlardır.

Oba çadırları padişah çadırları adı ile bilinen çadırlardır. Farklı bir restoran ya da kafe açmak isteyenler için her renkten yörük çadırı, oba çadırı ve kıl çadır imalatı yer almaktadır.

Oba Çadırları metrekare sınırı bulunmamanın yanındaistenilen her ebatta suya ve ısıya dayanıklı kıl çadır üretimi yapılabilmektedir.

Ürünlerimizin hepsinde keçilerden elde edilen birinci sınıf keçi kıllarına yer verilmektedir. Sipariş koşullarına göre istediğiniz ölçülerde hazırlanıp teslimatı gerçekleştirilmektedir.

21

www.kılçadır.com

Kıl Çadır Modelleri

Kıl çadır modelleri metrekare fiyat aralıklarında müşteriye gönderilmektedir. Kıl çadırı her alanaözel bir görüm sağlamaktadır. Osmanlı zamanında uzun dönemler boyunca kıl çadırını Yörük çadırı olarak yer almıştır.

Kusursuz tasarımı ile beraber kıl çadır modelleri konusunda en uygun ücretten verilmektedir.

Günümüzde pek çok firma kıl çadırı imalatı gerçekleştirmektedir.

Kıl Çadır Üretimi

İnternet üzerinden pek çok farklı tarzda kıl ve yörük çadırlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Kıl çadır türlerinin hammaddesi keçi kılı olarak yer almaktadır. Kıl çadır imalatı işindekullanmış olduğumuz keçi kılları genel olarak Akdeniz bölgesindeki Toros dağlarındaki yörüklerdir. Bu bölgeden toplamış olduğumuz birinci sınıf keçi kılları işleme geçmektedir. Bu keçi kıllarının kalitesini etkin olarak belirleyebilen en önemli faktörlerden bir tanesi Akdeniz ikliminin yer aldığı bölgede bulunması ve bitki örtüsünün çok çeşitli olmasından kaynaklanmaktadır.              

Kıl Çadırlar genel olarak turistik işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Yörük çadırı fiyatları çadırın ebatlarına göre değişim göstermektedir. Kıl çadır her bölgeye kurulabilir ve taşınabilir. Kıl çadırı ülkemizin her noktasında kolayca kullanılır. Kusursuz tasarımı ile birlikte kıl çadır fiyatları konusunda bizlere buradan danışabilirsiniz. Ülkemiz dışında kıl çadır kullanımı oldukça yağındır. Arap ülkelerinde, Kafkas ülkelerinde ve balkan ülkelerinde kıl çadır görülmektedir. Bunun  nedeni Osmanlı İmparatorluğunun hakim olduğu her yerde atalarımız bu çadırları kullanmıştır. Atalarımızın Orta Asya’dan Anadolu’ya gelinceye kadar kullandığı bu çadırlar Türklerin dünyaya kazandırdığı ender ürünlerdendir.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olmamı İstersiniz?
Powered by

Ara