Kıl Çadır Modelleri 2020

Kıl Çadır Fiyatları
24 Mart 2020
Kıl Çadır Nedir ve Özellikleri Nelerdir?
24 Mart 2020

Kıl Çadır Modelleri 2020

Son zamanların en çok tercih edilen çadırları olan kıl çadırlar, tamamen keçi kıllarından üretilmektedir. Özel bir teknik ve çalışma yöntemi ile imal edilen kıl çadırlar, işletmeler için yeni nesil dekorasyonlar arasında bulunmaktadır. Kıl çadır modelleri aslında tek tip bir mantığa dayalı değildir. Yani, sizin siparişiniz ve isteğinize göre kıl çadırlar şekillendirilmektedir. Ancak genel anlamda bakacak olursak bilindik ve en çok tercih edilen bazı kıl çadır modelleri bulunmaktadır.

Kıl Çadır Modelleri Nelerdir?

Klasik çadır mantığının dışında firmamız bünyesinde birçok kıl çadır modeli bulunmaktadır. İşletmelerin en çok tercih ettiği modellerden biri de geniş ve yanları açık, üstü oldukça yüksek olan modeldir. Bu kıl çadır modelinin işletmeler açısından en büyük avantajı, alanın geniş ve tavanın yüksek olmasıdır. Bunun dışında bireysel kullanım için tercih edilen modeller de oldukça fazladır. Kapı kısmı kapalı olmayan, yanları ve üstü kapalı olan model evlerin bahçelerinde veya hususi alanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Bu modeli bahçenizde veya hususi alanınızda tercih ettiğinizde, betonarme binaların stresinden kurtulup sakin ve doğal anlar geçirebilirsiniz.

Kıl Çadır Özellikleri

Eski zamanlarda daha çok Türklerin kullandığı kıl çadırların özellikleri saymakla bitmiyor. İlk başta içerinin daima ferah olması gelmektedir. Yazın kavurucu sıcaklarından kurtulmak için vaktinizi kıl çadırda geçirebilirsiniz. Tamamen doğal ve keçi kıllarından imal edilen çadırlarımız, yazın ferah kışın ise sıcaktır. Bunun dışında rüzgârları engeller, yağmuru ve kar suyunu içine almaz. Sıcak yerlerde daha çok görülen yılan ve akrep gibi zararlı hayvanların geçişini özel malzemesinden dolayı engeller. Bundan dolayı Arap bölgelerinde çok sık tercih edilmektedir. Kıl çadır modellerini görmek ve daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olmamı İstersiniz?
Powered by

Ara