Kıl Çadırı Fiyat

Oba Çadırları
10 Kasım 2016
Yörük Çadırı Nasıl Yapılır?
10 Kasım 2016

Kıl Çadırı Fiyat

Kıl çadırı fiyat aralıkları belirlenirken alanda bulunan metrekare dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Çadır yapımı sırasında kullanılan malzemelerde bu işlemde ekstra maliyet çıkartabilmektedir. Çadır kurulacak olan yerin işletmeye bulunan uzaklığı da maliyeti arttıran diğer nedenler arasındadır.

Günümüzde kıl çadırı fiyat aralıkları belirlenirken farklı şekilde hesaplanmamakta, toplam bir maliyet kısa sürede çıkartılmaktadır. Fiyatlar genel olarak metrekare cinsi kullanılarak hesaplanmakta ve çadırın büyüklüğü oranında doğal olarak yükselmektedir.

Bu yüzden en uygun kıl çadırı fiyat için bize hemen danışabilirsiniz.

Kıl çadır dayanıklı olarak yapılmasından dolayı uzun süre kullanılabilmektedir. Yörükler keçi kılından üretilen çadırların Yörük çadırı adı ile bilinmesini istemektedir. Yörük çadırı fiyatları kıl çadırlarının ebat durumuna göre değerlendirilmekte ve fiyatları oluşturulmaktadır.

Günümüzde ise bu çadır çeşitleri otel, restoran içlerinde kıl ve yörük çadırı olarak kullanılır.

16

www.kılçadır.com

Uzun Ömürlü Kıl Çadır

Yağmura karşı da oldukça korunaklı olan kıl çadır çeşitleri, sıcak ya da soğuk havaları çadır içerisine geçirmemektedir. Çadırın alt tabanı rutubet ve soğuk toprakla teması tamamen engellemektedir.

Fiyat Nasıl Belirlenir?

Kıl çadır modelleri uzun yıllar Türklerin kullandığı bir çadır çeşidi olarak yer almıştır. Yörük çadırı, kıl çadır,oba çadırı ve otağ çadırı diye de adlandırılır. Kıl çadır modellerinin farklı isimlerle adlandırılması, çeşitli türlerde tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fiyatlarda bu türlere göre değişim gösterebilmektedir. Çadır modeli belirlendikten sonra ise kıl çadırı fiyatları belirlenir.

Osman Gazi’den de önce Ertuğrul Bey dönemine kadar uzanan kıl çadır satışı günümüzde de farklı konumlarda yer almaktadır. Tatil mekânlarında ve panayır alanları içerisinde rastladığımız otantik kıl çadırlar, estetik açıdan daha rahat daha tarihi bir yapıyı içerisinde barındırmaktadır.

Kıl çadırlar, Yörük çadırı garantisi olarak bulunan sağlam ürünlerdir. İstediğiniz mekanda kafe restoran için ya da iyi bir tatil yapmak için kolayca kullanabilirsiniz. Kıl çadırı fiyatları da diğer çadırlara göre çok ucuzdur. Çok dayanıklı olan kıl çadırlar eskimez ve yanmaz bundan dolayı fiyatı diğer çadırlarla kıyaslanamaz. Kıl çadır her modelde tüm zevklere göre üretilir. Fiyatı da modellere göre değişir.

1
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olmamı İstersiniz?
Powered by

Ara